Sportovní kluby BK MLADÁ BOLESLAV - extraligový hokejový tým

seminář pro juniorský tým, přednášela přední česká sportovní psycholožka Veronika Baláková, hostem byl bývalý fotbalový reprezentant Tomáš FabiánPředvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav

seminář pro hráče a trenéry elitního českého florbalového týmu


Sportovci zapojení v projektu


Mgr. Čestmír Kožíšek

- reprezentant ve skoku na lyžích, účastník OH 2018 v Pchjongčchangu, v přípravě na OH 2022 v Pekingu

"Vystudoval jsem FTVS UK v oboru trenérství, kde jsem i mimo jiné absolvoval řadu různých kurzů jak vzdělávacího charakteru, tak i "zážitkového". Od dětství se věnuji skokům na lyžích, se kterými jsem se účastnil OH v 2018 a doufám, že ještě budu mít možnost reprezentovat na OH 2022 v Pekingu. Do toho projektu jsem se zapojil, kvůli mé dlouhodobé zálibě ve financích. Vzal jsem to jako výzvu a možnost se dále realizovat v tomto oboru a i nadále si rozšiřovat obzory a vzdělávat se. S následným cílem předání zkušeností a znalostí dále a šířit tak finanční gramotnost.

Tereza Sekyrová

- atletika Olymp Praha

"Jsem studentka na vysoké škole VŠTVS Palestra v bakalářské oboru Trenér a kondiční specialista. Kromě školy se aktivně věnuji atletice na extraligové úrovni za Olymp Praha, mou disciplínou jsou krátké tratě, především 200 a 400m.

Do projektu se zapojuji především kvůli rozvoji a pomoci budoucím i stávajícím sportovcům v oblastech, které projekt řeší. Dnes je velice důležité dotýkat se těchto témat už od útlého věku. Pomoc sportovcům v těchto oblastech je ve sportu v ČR velice zanedbaná a jsem ráda, že mužů být součástí této změny a věnovat se něčemu co má doopravdy cenu."

Lukáš Stupka

- squash 

"Jsem student ZČU, obor Tělesná výchova a sport. Od svých 14 let hraji závodně squash, nyní na republikové úrovni. Mým zatím největším úspěchem je 7. místo v republikovém žebříčku v kategorii U19 a mým cílem a snem je vyhrát Mistrovství světa.

Zapojení do projektu mi otevřelo dveře k příležitostem, nad kterými bych dříve nejspíše ani nepřemýšlel. Co se týče spolupráce, je zde velké zaměření na osobnostní, hodnotový a postojový růst a samotnou psychologii člověka. Vím, že číst tato slova se spoustě sportovcům na jakékoliv úrovni možná nezamlouvá. Říkají si: "To přece nemá s mým cílem nic společného." Ze své zkušenosti ovšem můžu říci, že spolu mají věci daleko větší souvislosti, než se na první pohled zdá."

Uvádíme pouze sportovce, kteří souhlasili se zveřejněním.